Spanish in Andalusia is more than just learning. It's leisure!

http://www.grupoeuroformac.com

+34 95 230 93 01

Avda de Andalucía nº 31 esc. derecha entreplanta, 29006 Malaga
Google Map

Euroformac ma ponad 14 lat doświadczenia w kształceniu tak firm jak osób prywatnych. Priorytetem szkoły jest satysfakcja uczniów, których w ciągu ostatnich 6 lat miała przeszło 100 tysięcy. 
Euroformac dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, a dzięki technikom zarządzania i komunikacji stara się osiągnąć maksymalnie intensywny kontakt uczniów z nauczycielami. Jej metodologia dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i nakierowana na rozwijanie zdolności rozumienia i konstruowania wypowiedzi po hiszpańsku. Euroformac  oferuje zarówno kursy tradycyjne, jak i on-line w Hiszpanii i w Polsce. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach biegłości językowej według klasyfikacji Rady Europy, od początkującego (A1), po zaawansowany (C2). Wszystkie kursy mogą się odbywać w modułach porannych, popołudniowych lub intensywnych.
Główna siedziba Euroformac mieści się w Maladze, gdzie może przyjąć 30 osób i dysponuje 5 wyposażonymi multimedialnie salami lekcyjnymi; firma ma też swoje biura w Madrycie i Murcji. Szkoła udostępnia kursantom salę informatyczną z dostępem do internetu, bibliotekę, xero, salę konferencyjną.

Course type

  • kursy hiszpańskiego w Polsce / Cursos presenciales de español en Polonia
  • programy "zanurzenia językowego" w Andaluzji / Programas de Inmersión Lingüística en Andalucía
  • kursy za pośrednictwem platformy wirtualnej Euroformac / Cursos a través de la Plataforma Virtual de Euroformac
  • program mieszany: kurs na miejscu + kurs on-line / Formación MIXTA
  • Przygotowanie do Egzaminów DELE / Preparación DELE

Attraction

  • program wydarzeń kulturalnych
  • wycieczki
  • biblioteka
  • dostęp do internetu

Gallery

Malaga

SpanishInAndalusia.com mission

SpanishInAndalusia.com is a non-commercial information website.

Our mission is to provide you with free information to plan your dream holiday with Spanish. Here you will find a selection of courses from 52 schools in the region of Andalusia, along with direct school contact details. This website is operated and coordinated by Andalucía TRADE, the Agency for Economic Transformation and Development of the Regional Government of Andalusia in Southern Spain.

Through the SpanishInAndalusia.com website, we want to help everyone quickly discover the offer of individual language schools in Andalusia as well as the attractions of each location.