Spanish in Andalusia is more than just learning. It's leisure!

Experiencia Vivees

http://www.experienciavivees.com

+34 647 367 288

Av de la Libertad nº 8 1º A-2, 14006 - Córdoba
Google Map

Experiencia Vivees to specjalny program zanurzenia językowo-kulturowego. Program zakłada interakcję studentów z różnych stron świata z native speakerami z różnymi akcentami, pochodzącymi z różnych regionów. Uczestnicy programu przez 6 dni przybywają w południowej Hiszpanii i przez ten czas mogą komunikować się wyłącznie po hiszpańsku. Jest to zupełnie inny sposób nauki – poprzez wspólne spędzanie czasu, poznawanie ludzi z całego świata, odkrywanie hiszpańskich miast i miasteczek, poznawanie historii, sztuki i kultury hiszpańskiej oraz smakowanie tapas. Program trwa 6 dni (5 nocy) i zawsze rozpoczyna się w niedzielę rano a kończy w piątek po południu.

Cele Programu Vivees:

1 ° Nauka języka hiszpańskiego.
To jest cel, dla którego program został stworzony, integracja językowa z osobami hiszpańskojęzycznymi, bez zajęć, bez gramatyki, tylko nauka przez doświadczenie. Słuchanie, mówienie oraz zabawa są najlepszym sposobem nauki języka obcego.

Słuchanie ze zrozumieniem: Dzięki native speakerom pochodzącym z różnych regionów Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, Experiencia Vivees to 13 godzin dziennie języka hiszpańskiego w różnych odmianach i akcentach.

Komunikacja i pewność siebie: Uczestnicy programu znajdują się w środowisku, które „zmusza” do komunikowania się w języku hiszpańskim przez cały czas. Kursanci szybko nabierają pewności siebie w porozumiewaniu się po hiszpańsku na co dzień.

2º Atrakcje kulturalne.
Celem programu jest poprawa znajomości języka hiszpańskiego, ale kurs został zaprojektowany w taki sposób, żeby rozmowy były prowadzone w różnych okolicznościach, poznając hiszpańskie miasta i miasteczka, mówiąc o kulturze i historii, słuchając flamenco czy dzieląc się tapas.

3º Doświadczenie społeczne
Ten cel stał się jedną cech charakterystycznych dla programu: doświadczenie, jakim jest spotkanie i dzielenie czasu z ludźmi różnych narodowości, ideologii i sposobów bycia. Metodologia programu sprawia, że kursanci uczestniczą w wielu godzinach konwersacji, podczas których przedstawiane są różnorodne opinie, pomysły, pragnienia, które w sposób naturalny tworzą więzy emocjonalne.
 

PROGRAM W BENAHAVIS (PROWINCJA MALAGA)
Długość: 6 dni, 5 nocy
Lokalizacja: Benahavis (Málaga).
Hotel: Gran Hotel Benahavis.

Dzień pierwszy
Prezentacja na dworcu kolejowym María Zambrano w Maladze o godz. 11.30.  Wyjazd do Benahavis. Rozmowa w autokarze w parach. Przyjazd do hotelu o godz. 12:30. Prezentacja programu i akredytacji, prezentacje indywidualne, powitany poczęstunek w stylu tapas, rejestracja w hotelu. Czas wolny od 16.00 do 17.30. Popołudnie z konwersacjami w parach podczas spaceru do miasteczka. Kolacja w miejscowości Benahavis.

Dzień drugi
Śniadanie. Wyjazd autokarem do Mijas, białe miasteczko położone w górach. Podczas zwiedzania konwersacje w parach (arena walk byków, kościół, punkt widokowy, itd). Obiad w Mijas. Po obiedzie spacer po plaży i promenadzie przy plaży, rozmowa w parach. Powrót do hotelu. Kolacja. Zajęcia i zabawy grupowe.

Dzień trzeci
Śniadanie. Zwiedzanie kurortów Marbella i Puerto Banús, obiad w barze na plaży. Po południu spacer po plaży Cabopino. Kolacja w hotelu. Zajęcia i zabawy grupowe.

Dzień czwarty
Śniadanie. Rozmowa w parach w autokarze do miasta Ronda. Zwiedzanie miasta, rozmowa w parach. Obiad w Rondzie (spektakl flamenco). Po południu zwiedzanie miejscowości Montejaque i Benaoján, spacer przy plaży. Powrót do hotelu i kolacja. Zajęcia i zabawy grupowe.

Dzień piąty
Śniadanie. Zwiedzanie białych wiosek. Obiad – tapas w Casares. Powrót do hotelu. Czas wolny. Popołudnie poświęcone na przygotowanie nnwieczornej fiesty. Kolacja w hotelu. Impreza pożegnalna.

Dzień szósty
Śniadanie. Zwiedzanie San Pedro de Alcántara. Obiad w San Pedro de Alcántara. Powrót do hotelu. Koniec programu. Wyjazd autokarem do Malagi.

 

Course type

  • 6 dniowy program w Benahavis (prowincja Malaga) / Programa de 6 días en Benahavis (Malaga)

Attraction

Program obejmuje:
– zakwaterowanie w hotelu (5 nocy) w pokoju dwuosobowym
– obiady i kolacje przez cały program, 1 napój/posiłek wliczony w cenę
– zwiedzanie i wycieczki wyszczególnione w programie
– transport autobusem z dworca Malaga do Benahavís i z powrotem do Malagi
– 12 godzin codziennych rozmowy w języku z native speakerami
Program nie obejmuje:
– więcej niż jeden napój do posiłków
– lot z kraju pochodzenia

Gallery

Experiencia Vivees
Córdoba

SpanishInAndalusia.com mission

SpanishInAndalusia.com is a non-commercial information website.

Our mission is to provide you with free information to plan your dream holiday with Spanish. Here you will find a selection of courses from 52 schools in the region of Andalusia, along with direct school contact details. This website is operated and coordinated by Andalucía TRADE, the Agency for Economic Transformation and Development of the Regional Government of Andalusia in Southern Spain.

Through the SpanishInAndalusia.com website, we want to help everyone quickly discover the offer of individual language schools in Andalusia as well as the attractions of each location.