Spanish in Andalusia is more than just learning. It's leisure!

http://www.spanischool.com%20

+34 90 215 35 15 +34 90 215 35 16

Urbanización Playa Mijas, 29649 Mijas Costa
Google Map

W Mijas, w niedużej odległości od morza, mieści się nowoczesna siedziba szkoły Spanischool: kampus, akademik i szkolny hotel. Do dyspozycji kursantów jest 12 sal lekcyjnych przygotowanych do nauczania języka hiszpańskiego, a także sala konferencyjna na 288 osób, sala komputerowa, dwa laboratoria językowe, sala na 50 osób przeznaczona na warsztaty i seminaria, kuchnia przystosowana do przeprowadzania w niej zajęć, sala do degustacji win i biblioteka. W szkolnym akademiku jest 116 indywidualnych pokoi z łazienką do wspólnego użytku dla dwóch pokoi, z cotygodniowym serwisem sprzątającym, dostępem do pralni samoobsługowej, darmowym połączeniem z internetem, telefonem publicznym na monety, telefonem prywatnym w każdym z pokoi i nocną ochroną. Poza tym uczniowie mogą korzystać z kawiarni, stołówki i miejsc do wypoczynku.
Kadra Spanischool to profesjonalnie przygotowani młodzi ludzie z dużym zapałem do pracy. Poza lekcjami języka szkoła ma też bogatą ofertę zajęć dodatkowych.
Oprócz zajęć stacjonarnych Spanischoo prowadzi też kursy on-line. Na bazie 15 lat doświadczenia w e-learningu szkoła rozwinęła własną metodologię. Oferowane kursy on-line charakteryzują się wysoką jakością grafiki, łatwą obsługą, dostosowaniem do indywidualnych potrzeb, uporządkowaną strukturą zawartości merytorycznej, zgodną z klasyfikacją poziomów biegłości językowej opracowanej przez Radę Europy. Użytkownik rozpoczyna naukę od testu poziomującego, na podstawie którego jego profesor/opiekun opracowuje zindywidualizowany program nauczania. Do dyspozycji kursanta jest nie tylko kurs multimedialny z zestawem ćwiczeń do codziennych powtórek, ale też podcasty, filmiki i pliki, które wspomagają proces nauczania w jego czterech wymiarach: pisaniu, mówieniu, czytaniu ze zrozumieniem i słuchaniu ze zrozumieniem. W systemie on-line można uczyć się w każdym miejscu i o każdej porze. Dla polepszenia zdolności komunikacyjnych możliwe jest też przeprowadzenie sesji one-to-one.

Course type

 • kurs intensywny (wszystkie poziomy)
 • hiszpański w turystyce (od poziomu A2)
 • hiszpański i gastronomia
 • hiszpański i golf
 • kursy "na miarę"

Attraction

 • impreza powitalna
 • flamenco
 • klub filmowy i teatralny
 • wymiana konwersacji z hiszpańskimi studentami
 • kurs kuchni andaluzyjskiej
 • degustacje win
 • siatkówka, golf, jazda konna
 • weekendowe wycieczki fakultatywne

Gallery

Malaga

SpanishInAndalusia.com mission

SpanishInAndalusia.com is a non-commercial information website.

Our mission is to provide you with free information to plan your dream holiday with Spanish. Here you will find a selection of courses from 52 schools in the region of Andalusia, along with direct school contact details. This website is operated and coordinated by Andalucía TRADE, the Agency for Economic Transformation and Development of the Regional Government of Andalusia in Southern Spain.

Through the SpanishInAndalusia.com website, we want to help everyone quickly discover the offer of individual language schools in Andalusia as well as the attractions of each location.